CORSARO 1200 ZZ

KLASICKÝ MODEL

MODERNÍ TECHNOLOGIE

ZMĚNA, KTERÁ PŘESTO ZACHOVÁVÁ ORIGINÁL. CORSARO ZZ MÁ NAPŘ. SVOU NOVOU, PLNĚ PŘIZPŮSOBITELNOU PŘÍSTROJOVOU DESKU SCHOVANOU ZA KARBONOVOU KAPOTÁŽÍ.

  • Cena vč. DPH:399 900,00 Kč
  • Cena bez DPH:330 477,36 Kč
  • Dostupnost: Na objednávku
Množství:

CORSARO 1200 ZZ

PODSTATA CORSARA PŘIVEDENA K NOVÉMU ŽIVOTU

Zatímco jeho vzhled zůstává stále stejný, podstata se kompletně změnila. To vše se záměrem dát jezdci strhující zážitek z rychlé a sportovní jízdy, zároveň však přesné a bezpečné. Vše je v rukou jezdce, příkladem budiž možnost vypnout systém ABS stisknutím tlačítka.

KLASICKÝ MODEL

MODERNÍ TECHNOLOGIE

ZMĚNA, KTERÁ PŘESTO ZACHOVÁVÁ ORIGINÁL. CORSARO ZZ MÁ NAPŘ. SVOU NOVOU, PLNĚ PŘIZPŮSOBITELNOU PŘÍSTROJOVOU DESKU SCHOVANOU ZA KARBONOVOU KAPOTÁŽÍ.

CHARAKTER ZŮSTÁVÁ, ZBYTEK JE ALE NOVÝ

Motor Bialbero 1200 CorsaCorta sice zůstává středobodem motocyklu, ale slavný dvouválcový motocykl je nyní nově posílen o dvoukanálový vypínatelný systém ABS, elektronické řazení a novou řídící jednotku. Rám je kompletně přepracovaný: nové rozměry příhradového rámu a nové plně nastavitelné odpružení. Systém přední brzdy tvoří čtyřpístkový radiálně uchycený třmen a dva plovoucí kotouče o průměru 320 mm. Pro výkon a dlouhou životnost jsou hliníkové ráfky osazeny dvousměsovými pneumatikami Pirelli.

SPORTOVNÍ ZAVĚŠENÍ KOL

Nové sady odpružení kol motocyklu Corsaro ZZ vyrábí Mupo dle specifických požadavků Moto Morini. Nohy vidlice jsou vyrobené z jednoho bloku oceli a mají nastavitelné předpětí, útlum a kompresi. Výsledkem je 135 mm zdvih, jízda bez napětí, výborná stabilita ve vysokých rychlostech kombinovaná s pohodlím.

 Jezdec má pod kontrolou také tlumič, u kterého může nastavit kompresi, útlum, délku a hydraulicky ovládat předpětí.

LED SVĚTLA - „ŽÁDNÉ ŽÁROVKY“

Nový přední světlomet navenek dodržuje klasický korzárský styl, nyní se v něm nově skrývají dvě LED světla, obě s režimem dálkový a potkávací světelný kužel. LED technologie je použitá také v obrysových, směrových světlech i v koncovém světle.

EXCELENTNÍ BRZDY

Brzdový systém s vypínatelným ABS vpředu spoléhá na čtyř-pístový radiálně uchycený třmen, dvojité plovoucí kotouče o průměru 320 mm a 16/19 radiální pumpu, vše v režii společnosti Brembo.  

Zadní brzdový systém tvoří speciální dvoupístový třmen s 220 mm kotoučem. V neposlední řadě: brzdový systém doplňují dvou-směsové pneumatiky Pirelli Diablo Rosso III, které mají i při prudkém brzdění maximální přilnavost. 

Výrobce: Moto Morini ks
BAZAR - POUŽITÉ STROJE A ZBOŽÍ

Držák kufru JET 14

Cena: 2 811,00 Kč
Newsletter

Pokud si přejete vědět o všech našich novinkách,tak se zde můžete přihlásit.

Rychlá SMS půjčka

Přístupy

počítadlo.abz.cz

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení zákazníka

facebook
 
 

SYM JET14 125i AC

Cena: 79 990,00 Kč

KEEWAY Zahara 125i

Cena: 49 990,00 Kč

KENTOYA Skútr Torrax 125 4T

Cena: 69 990,00 Kč

KEEWAY Zahara 125i

Cena: 49 990,00 Kč